Czym się różni ekspres domowy od przemysłowego?
https://www.tchibo-coffeeservice.pl

Parzenie kawy wydaje się stosunkowo prostą czynnością, jednak żaden inny napar nie jest tak wymagający, jak kawa. Przyrządzenie kawy w domu wymaga zwykle prostego ekspresu lub dobrego tygielka, jednak nawet osoba, która posiada duża wiedzę na temat kawy, nie zdoła przygotować w ten sposób najlepszego możliwego naparu. W kawiarniach i restauracjach wykorzystuje się inny typ ekspresów, niż w domach: przemysłowy ekspres do kawy do nie tylko wyrafinowana, złożona maszyna, która pozwala na przyrządzanie dużych ilości kawy naraz, ale też narzędzie, które wyciąga z ziaren wszystko to, co w nich najlepsze. Kawa zawiera znacznie ilości kofeiny a także rozmaite olejki eteryczne, których wydobycie i uwolnienie do wody bywa stosunkowo trudnym zadaniem. Dobry ekspres ciśnieniowy parzy kawę w temperaturze ponad stu dwudziestu stopni. Przemysłowy ekspres do kawy także to robi, jednak można za jego pomocą przygotować więcej niż tylko jedną filiżankę jednocześnie. Ta potężna maszyna jest niezwykle skomplikowana, a jej cena potrafi przewyższać cenę przeciętnego samochodu!

Akcesoria niezbędne w każdym laboratorium
brak zdjęcia

Pracując w laboratorium należy korzystać tylko i wyłącznie ze sprawdzonych i ogólnie przyjętych sprzętów. Nasza firma zajmuje się sprzedażą niezbędnych elementów w każdej tego typu pracowni. Szkło laboratoryjne, jakie można u nas nabyć występuje w wielu rodzajach. Mogą to być między innymi pipety, kolby miarowe, cylindry, czy też płuczki do gazów. Wszelkie szkło laboratoryjne jakie można u nas nabyć posiada niezbędne wymagane atesty, świadczące o tym, iż są to produkty najwyższej jakości, odgórnie dopuszczone do pracy w branży medycznej. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem tego rodzaju akcesoriów - zapraszamy.

http://www.emtor.pl/pl/wynajem.html
wypożyczalnia wózków widłowych

Nie zawsze w danym zakładzie, czy w innym miejscu, na przykład na placu budowy, konieczne są funkcjonujące w nim na stale na wózki widłowe. Przykładowo, na terenie budowy może istnieć konieczność rozładowania przewożonych tirami materiałów budowlanych na europaletach i rozwiezienie ich w poszczególne miejsca na budowie. Takie materiały budowlane, jak cegły, worki z cementem i tym podobne elementy umieszczone na europaletach są później pojedynczo wyjmowane przez pracowników zatrudnionych na budowie. Nie jest więc konieczne dalsze operowanie europaletami przez wózki widłowe. W takiej sytuacji wypożyczalnia wózków widłowych jest o wiele lepszą opcją dla firmy budowlanej niż zakup wózków widłowych na własność. Wypożyczalnia wózków widłowych pozwala na ich krótkoterminowy wynajem do rozładunku.

KOBEX - projektowanie i konstrukcje stalowe
http://www.kobexstal.pl/pl/projekty-typowe.html

Duże inwestycje, takie jak projekty hal i ich budowa wymagają profesjonalnego podejścia i szczególnej uwagi. Warto więc powierzyć je najlepszym w tym fachu. KOBEX to polska firma zajmująca się projektowaniem i prefabrykacją konstrukcji stalowych, wykonuje projekty hal i wiat wielkopowierzchniowych. Zajmuje się także produkcją konstrukcji i ich montażem, jak również budową fundamentów, montażem obudowy, świetlików, stolarki budowlanej oraz bram i drzwi. KOBEX wykonuje również posadzki przemysłowe. Do projektowania obiektów firma KOBEX wykorzystuje wyłącznie nowoczesne oprogramowanie. Firma posiada własny park maszynowy obsługiwany przez doświadczonych specjalistów, służący do prefabrykacji. W ramach swojej działalności firma KOBEX oferuje też swoim klientom profesjonalne porady, analizę projektanta, umożliwia również stworzenie wizualizacji planowanego obiektu. Wszystkie konstrukcje spełniają europejskie normy i są poddawane stałej kontroli, by zapewnić swoim klientom najwyższą jakość świadczonych usług oraz bezpieczeństwo.

Gaz, lotne paliwo łatwe w użytkowaniu.
brak zdjęcia

Gazy są to substancje lotne nawet w bardzo niskiej temperaturze, to oznacza, że potrafią przeniknąć nawet najbardziej gęstą materią. Z tego powodu przechowuje się je w specjalnych pojemnikach. Dlatego, aby uniknąć strat w trakcie transportu i użytkowania, gazy tłoczy się do specjalnych pojemników, aby w wyniku wysokiego ciśnienia i niskiej temperatury wprowadzić substancję w stan ciekły. Oczywiście gazów nie można pobierać bezpośrednio ze szczelnie zamkniętych pojemników. Dlatego w celu przepompowania do butli lub dużych kontenerów niezbędna jest przetłaczarka gazu. Tłoczenie gazu pod wysokim ciśnieniem wymaga niezwykłej staranności i dokładności, przewody, pojemniki i zawory muszą być bardzo szczelne, a całe urządzenie niezawodne. Gaz palny ulatniający się z nieszczelnej instalacji jest bardzo niebezpieczny dla zdrowia oraz znajdującej się w pobliżu materii nieożywionej. Dlatego każda przetłaczarka gazu przed użyciem przechodzi przegląd techniczny. Natomiast jej obsługą zajmują się odpowiednio przeszkoleni i doświadczeni specjaliści.

Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2