ADP - oferuje payroll services
brak zdjęcia

ADP Polska to firma zajmująca się dostarczaniem kompleksowych rozwiązań w dziedzinie zarządzania kadrami i płacami. Już od ponad 15 lat świadczymy specjalistyczne usługi w dziedzinie zarządzania kapitałem ludzkim, outsourcingu biznesowego oraz payroll services. Współpracujemy zarówno z międzynarodowymi korporacjami, jak i małymi przedsiębiorstwami. Na terenie Polski współpracujemy z blisko setką firm zatrudniającą ponad 100 000 pracowników, na całym świecie zaś obsługujemy około 610 000 firm działających na terenie ponad 100 krajów. Jesteśmy więc firmą z ogromnym doświadczeniem, a jeżeli chodzi o branżę zarządzania zasobami ludzkimi ADP to prawdziwy światowy lider. Pomoc ADP pozwala firmie zoptymalizować koszty, uregulować kwestie związane z płacami i zminimalizować ryzyko związane z zarządzaniem kadrami i pracownikami. Dzięki nam firma może skupić się na swojej właściwej działalności. Oferowane przez nas payroll services pozwalają zoptymalizować i rozwinąć funkcjonowanie każdej firmy.

Tworzenie aplikacji internetowych profesjonalnie i tanio!
brak zdjęcia

ItCraft to czołowa firma w polskiej branży informatycznej. Wyróżnia ją profesjonalizm i fachowość. Jest dzisiaj symbolem najwyższej jakości usług i uczciwej obsługi klienta. Tworzenie aplikacji internetowych to jedna z głównych usług, jaką się tu wykonuje. Odbywa się to w sposób kompleksowy. Tutejsi fachowcy najpierw skrupulatnie rozpoznają, jakie są oczekiwania zamawiającego. Następnie sumiennie mu dobierają i wreszcie dla niego tworzą takie rozwiązania. Zawsze więc kontrahent jest zadowolony z tego, co zamówił. Tworzenie aplikacji internetowych tu zasługuje więc na rekomendacje. Gwarantujemy, że będą Państwo szczęśliwi ze swojego wyboru.

Szkolenia oracle na najwyższym poziomie
brak zdjęcia

Dobrze przeprowadzone szkolenia Oracle pomogą każdej firmie działać sprawnie i zdobywać coraz to nowych klientów. JSystems oferuje kursy i szkolenia z zakresu: Oracle, PostgreSQL, MySQL, MSSQL, Java. Nasi specjaliści zadbają o to, aby nauka i wdrożenie przebiegło bez zakłóceń i spowodowało rozwój Państwa firmy oraz kompetencji pracowników. Gwarantujemy niezawodność, która potwierdzi wielu klientów, którzy już zaufali naszemu doświadczeniu. Jeśli zainteresowały Państwa profesjonalne szkolenia Oracle na najwyższym poziomie, warto zapoznać się z pełną ofertą naszej firmy, którą odnajdą Państwo na stronie internetowej www.jsystems.pl.

Więcej z tej kategorii: 0 | 1