Kolumna Park to centrum konferencyjne, hotel i restauracja
brak zdjęcia

Kolumna Park to stylowy hotel i restauracja niedaleko Łodzi. Świetny obiekt wypoczynkowy poza miastem. Z dala od jego zgiełku i szumu, w sporej odległości od problemów można wykorzystać piękną okolicę do spełniania swoich osobistych pasji i zainteresowań. Kolumna Park to także hotel konferencyjny, który dysponuje aż sześcioma sali, które są doskonale przygotowane pod organizację przyjęć i zawodowych spotkań. To jedyne takie miejsce w regionie, które jest blisko miasta, ale położone w spokojnej i cichej okolicy. Otoczenie obiektu to główny jego atut. Tu jest pięknie. Hotel konferencyjny, który łączy intensywną pracę z przyjemnością spędzania czasu na łonie natury to Kolumna Park.

Hotel Habenda - noclegi o wysokim standardzie
brak zdjęcia

Hotel Habenda, położony w miejscowości Krutyń, zaprasza wszystkich, którzy marzą o relaksie i wypoczynku wśród ciszy i natury. Dostępne pokoje krutyń znajdują się w nowoczesnym budynku, w którym goście mogą również korzystać z bilardu, restauracji, baru, sali fitness i wielu innych atrakcji. Hotel położony jest w Mazurskim Parku Krajobrazowym, wśród zieleni, rzek i godnych podziwu krajobrazów. Komfortowe pokoje krutyń gwarantują doskonały wypoczynek oraz stanowią świetną bazę, z której można wybrać się na wycieczki turystyczne. Hotel Habenda organizuje wiele atrakcji dla swoich gości, m.in. ogniska, spływy kajakowe i rowerowe wycieczki.

Jerutki - domki letniskowe na Mazurach
brak zdjęcia

Miejscowość Jerutki nad jeziorem Marksoby to doskonałe miejsce na całoroczny wypoczynek, jaki zapewniają domki letniskowe na Mazurach. Do dyspozycji gości pozostają wygodne pokoje gościnne, przytulny salon z kominkiem, w pełni wyposażona kuchnia oraz miejsce na zorganizowanie ogniska obok domu. Domki letniskowe na Mazurach są idealne do całorocznego wypoczynku, a wypoczynek w Jerutkach na pewno zyskuje dzięki temu, że wraz z wynajęciem domku do dyspozycji gości pozostaje łódź wiosłowa, dzięki której można również samodzielnie zwiedzać wodne zakątki mazurskich jezior. Wypoczynek na Mazurach może być atrakcyjny i aktywny.

Bukowiański Dworek - Bukowina Tatrzańska
nocleg bukowina tatrzańska - http://www.bukowianski-dworek.pl/

Bukowiański Dworek to najlepsza propozycja, jeśli chcesz spędzić spokojne, pełne uroku wakacje. Tutaj znajdziesz najlepszy, komfortowy nocleg. Bukowina Tatrzańska zaprasza więc wszystkich gości, którzy chcą w tej pełnej czaru miejscowości spędzić swój weekend, urlop czy wakacje. Dogodna lokalizacja ośrodka, w samym centrum miasta, wpływa na atrakcyjność tego hotelu. Przytulne, urządzone w klimacie regionalnym apartamenty cieszą się zainteresowaniem zarówno nowych jak i stałych gości. Z każdego pokoju rozciąga się widok na panoramę Tatr. Jeśli chodzi o nocleg, Bukowina Tatrzańska zaprasza do najlepszego ośrodka w mieście - Bukowiańskiego Dworka.

Mleczarnia to hostel, który jest tani i wygodny
http://mleczarniahostel.pl/

Mleczarnia to hostel, który gwarantuje tani nocleg. Wrocław stał się obowiązkowym punktem dla każdego, kto chce poznać historię, zakochać się w dawnej architekturze i odpocząć w miejscu magicznym. Mleczarnia wychodzi naprzeciw największym oczekiwaniom gości. To hostel, w którym można liczyć na wyrozumiałość, ciepło i przyjazną atmosferę. Pomocna i życzliwa obsługa hostelu jest największą wartością Mleczarni. Nietypowa nazwa wiąże się z nietypowym jak na hostele zadaniem. Mleczarnia postawiła sobie za cel stworzyć doskonałe warunki jak w domowym zaciszu i tani nocleg. Wrocław zaś otacza hostel niebywałą atmosferą i klimatem.

Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8