www.wawrzkowizna.com.pl
noclegi nad jeziorem

Jeśli chcecie spędzić tegoroczny urlop inaczej niż zwykle, odpocząć od zgiełku i tłumu turystów, to odpuśćcie sobie wyjazd nad morze i w góry. Tym razem zarezerwujcie noclegi nad jeziorem. Wspaniałą warunki do odpoczynku proponuje swoim gościom Ośrodek Sportu i Rekreacji Wawrzkowizna. Położony w centralnej w Polsce pozwala tu dotrzeć bez problemu gościom z całej Polski. Piękne tereny spacerowe, wygodne noclegi nad jeziorem, atrakcyjne cenowo pakiety pobytowe, boiska do siatkówki i koszykówki, korty tenisowe, siłownia, park linowy oraz możliwość nauki jazdy konnej – to tylko niektóre z atrakcji, jakie tu na was czekają.

hotele kazimierz dolny
4 pokoje spełnienie dla turysty w Kazimierzu

4 pokoje to ekskluzywny pensjonat z niepowtarzalnym charakterem, jakim nie mogą pochwalić się zwyczajne hotele. Kazimierz Dolny ma miejsce, które jest definicją luksusu i klasycznej prostoty. Nie ma tu miejsca na eksperymenty i udziwnienia. 4 pokoje to przestrzenne i wygodne pokoje, których okna otwierają się na niesamowitą okolicę. Jest tu cicho i spokojnie. Z wielkim prawdopodobieństwem można tu liczyć na odpoczynek albo przy kominku, albo w chłodnej wodzie basenu. Ożywczy poranny trening pobudzi do działania, a wieczorne pływanie ukoi przed snem. 4 pokoje to nietuzinkowy pomysł jak na hotele. Kazimierz Dolny ma ich mnóstwo, ale tylko tu zaskakuje wysoka estetyka wnętrz i piękne widoki.

www.bocianowka.pl
pokoje wisła

Bocianówka - najbardziej komfortowe pokoje. Wisła, jako miejscowość uzdrowiskowa, oferuje gościom wiele atrakcji, a także spokój, ciszę i udany pobyt. Ośrodek Bocianówka jest wyposażony komfortowo i przytulnie, a atmosfera w nim panująca jest porównywalna z klimatem panującym w domu. Bocianówka posiada kompleksowo wyposażone i przytulne pokoje. Wisła, gdzie mieści się hotel jest miastem, w którym miło spędzisz czas na świeżym powietrzu, czy w aktywny sposób. Zabierz więc całą rodzinę w to pełne uroku miejsce i ciesz się udanym pobytem. Bocianówka gwarantuje, że zechcesz tutaj wrócić i znów spędzić w ośrodku swój urlop.

Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8