Etykieta - ważne informacje o produkcie.
brak zdjęcia

Firma „Eticod” jest to drukarnia, jaka posiada w swojej ofercie produkt taki jak; etykiety samoprzylepne. Jednym z rodzajów tychże etykiet są identyfikacyjne. Stosuje się je najczęściej w branżach przemysłowych związanych z motoryzacja czy tez z farmaceutyką. Przydatne są także w branży komputerowej czy sektorze spożywczym i usługowym. Znajdują zastosowanie wszędzie tam gdzie konieczne jest zidentyfikowanie historii wytworzenia produktu. Informacje jakie zawierają etykiety samoprzylepne są bardzo istotne dla użytkownika danego produktu, a naklejane są bezpośrednio na wyrób. To czego dowie się użytkownik z etykiety to między innymi; opis produktu, materiał wykonania, datę, dane o producencie itp. Etykiety informują także o zagrożeniach jeśli takowe zachodzą, albo zawierają instrukcję np montażu. Jest to produkt niezwykle przydatny i pomocny do przekazania istotnych informacji na temat produktu.

http://www.cranberry.com.pl/kubki_z_nadrukiem.php
kubki z nadrukiem

Kubki z nadrukiem to zaledwie jeden z wielu gadżetów reklamowych oferowanych przez firmę Cranberry. Wchodząc na naszą stronę internetową www.cranberry.com.pl dowiesz się, że w asortymencie posiadamy nie tylko kubki z nadrukiem, ale również długopisy, parasole, breloczki, zakreślacze, kufle reklamowe i wiele innych. Ale czy to wszystko co oferuje Ci Cranberry? Oczywiście, że nie! Zachęcamy także do skorzystania z naszych usług internetowych oraz poligraficznych, na stronie zapoznasz się także z oferowanymi przez nas kalendarzami, prezenterami i stojakami, zajmujemy się także reklamą zewnętrzną.

http://www.dlugopisymillenium.pl/
długopisy reklamowe

Długopisy reklamowe Millenium to sprawdzona jakość i doceniona marka na rynku. Nie dziwi, zatem fakt, że firma produkujące je cieszy się nieustającym zainteresowaniem i wciąż może liczyć na zlecenia. A trzeba też dodać, że są to w dużej części zlecenia pochodzące od stałych, zadowolonych klientów. Długopisy reklamowe to właściwie podstawowy gadżet, który ma każda firma pragnąca przedstawić swoje logo, czy adres strony internetowej, albo zaznaczyć na przecież konkurencyjnym rynku swoją obecność. Długopis reklamowy to zasadniczy element komunikacji wizualnej. Nikt chyba w to już nie wątpi, nawet najmniejsze firmy.

Gazeta dla miejscowości Głogów jest bezpłatna!
brak zdjęcia

Głogowiak Extra to wyjątkowa gazeta. Głogów jest główną siedzibą redakcji tej publikacji. Gazeta ta jest przeglądem bieżących wydarzeń lokalnych. Jej reporterzy i fotografowie docierają wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ważnego jako pierwsi. Czytelnikowi zawsze sprawdzone informacje więc dostarcza ta gazeta. Głogów jest też dzisiaj pokaźnym rynkiem pracy dla miejscowych, jak i przyjezdnych. W prasie tej można także znaleźć liczne jej oferty. Każdy więc, czytając tę pozycję, znajdzie coś idealnego dla siebie. Jest to wreszcie gazeta bezpłatna. Warto już teraz zacząć ją regularnie nabywać. Gwarantujemy, że będą Państwo zadowoleni!

Potrzebujesz efektywnej reklamy?
brak zdjęcia

Czy chcesz zwiększyć zasięg Twojej firmy? Czy interesuje Cię bardziej efektywna reklama? Kolport to firma oferująca roznoszenie ulotek i innych druków reklamowych po wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Wieloletnia współpraca z licznymi przedsiębiorcami potwierdza solidność naszych usług. Kolport posiada ogromne doświadczenie, a nasi pracownicy pomogą w promocji Twojej firmy Roznoszenie ulotek to nasza specjalność. Jesteśmy w stanie dotrzeć do 95% miejsc wskazanych przez klienta na terenie Warszawy i pobliskich miejscowości. Znamy dokładnie potrzeby naszych klientów i z nami na pewno nie będziesz zawiedziony.

Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5