Wynajem autobusów i busów na różne okazje
https://pkspolonus.pl/kontakt/wynajem-autokarow

Miejscowy przewoźnik oferuje wynajem autokarów. Do tej pory przewoźnik oferował tylko kursy po okolicznych miejscowościach. Od niedawna właściciel, postanowił poszerzyć swoją działalność o wynajem autobusów i mniejszych busów. Każda szkoła, korzystając z usług przewoźnika, dostanie rabat na dłuższe wycieczki szkolne. Autobusy są klimatyzowane i wygodne. Nowoczesne wnętrze wpływa na komfort jazdy. Wynajem autobusów z tej firmy, zaspokoi nawet wymagających klientów. Autobus można wynająć na przyjęcie weselne, wycieczki szkolne i szkolenia integracyjne. Ilość miejsc w autobusach to 54 i od 12 do 20 w mniejszych busach.

http://www.alkaro.com.pl/?transport-towarow-niebezpiecznych-warszaw
transport materiałów niebezpiecznych

Niewiele firm trudzi się w transporcie materiałów, które uznawane są przez prawo za niebezpieczne. Jest to ciężki proces, który wiąże się nie tylko z samym przejazdem z punktu A do punktu B, ale odpowiednich przygotowań, kwalifikacji kierowcy oraz oczywiście pojazdów specjalnie przygotowanych do tego typu transportu. Dlatego też transport materiałów niebezpiecznych nie jest wykonywany przez wszystkie firmy spedycyjne. Firma Alkaro jednak trudzi się tym już od wielu lat i robi to profesjonalnie, dokładnie, a przede wszystkim bezpiecznie. Posiada flotę pojazdów specjalnie do tego przystosowanych, więc nie ma mowy o problemach podczas trasy czy też przed lub po transporcie. Transport materiałów niebezpiecznych to główna wizytówka firmy Alkaro jednak transport materiałów niepodlegających pod niebezpieczne również jest w ofercie firmy. Każdy, więc znajdzie tutaj coś dla siebie. Firma od siebie daje bezpieczeństwo, doświadczenie, rzetelność oraz indywidualne podejście do każdego klienta czy też firmy!

https://www.ergologis.pl/logistyka-kontraktowa
magazyn dystrybucyjny

Magazyn dystrybucyjny i wiele innych form współpracy logistycznej to bardzo często dziedzina powierzana profesjonalnym podwykonawcom posiadającym ogromne doświadczenie w zakresie gospodarki magazynowej i organizacji dostaw. Wiele przedsiębiorstw całkowicie słusznie skupia się jedynie na własnej produkcji i rozwijaniu własnego biznesu, natomiast nie zajmuje się kwestiami logistycznymi doskonale zdając sobie sprawę z tego, że nie są w tym zakresie wystarczająco kompetentne. Od tego mają jednak profesjonalnych, logistycznych partnerów, którzy oferują im magazyn dystrybucyjny lub inne formy magazynowania niezbędne dla uzupełnienia działań danego przedsiębiorstwa. Doskonałe warunki współpracy w zakresie logistyki oferuje dla przedsiębiorstw firma Ergologis.

http://mmtransport.eu/spedycja/
spedycja trójmiasto

Polska jest liderem pod względem usług transportowych oraz spedycyjnych. W naszym kraju powstaje coraz więcej firm tego typu. Na rynku jest też dużo firm mających silą pozycję, które wyrobiły sobie renomę i zaufanie klientów. Jedną z takich firm jest M M transport i spedycja - Trójmiasto. Firma ta zajmuje się profesjonalnym transportem nie tylko drobnicowym, ale także ADR czyli materiałami niebezpiecznymi. Ta spedycja - Trójmiasto posiada nowoczesny tabor, który rozwozi towary nie tylko na terenie kraju ale też międzynarodowo. Firma dobiera najodpowiedniejszy samochód do zleconego ładunku. Aby zlecić transport firmie M M wystarczy pobrać zlecenie spedycyjne, które znajduje się na oficjalnej stronie internetowej, wypełnić formularz i odesłać do przedstawiciela. W przypadku jakichkolwiek problemów możliwy jest również kontakt telefoniczny z przedstawicielem M M, do którego numer można znaleźć również na stronie internetowej.

http://robotyziemne.wisinski.com.pl/wyburzenia-budynkow-rozbiorki-mazowieckie/
wyburzenia obiektów przemysłowych mazowieckie

Zdarza się, że rozpoczęcie nowej inwestycji budowlanej, początek nowego przedsięwzięcia komercyjnego musi zostać poprzedzone gruntownym przygotowaniem terenu, który jest do dyspozycji inwestora. Zdarza się też, że konieczne są nawet wyburzenia obiektów przemysłowych. Mazowieckie to województwo, w którym co chwila rozpoczynane są jakieś zamierzenia inwestycyjne. Wiążą się one często z potrzebą przeprowadzenia istotnych przeobrażeń, przygotowania odpowiedniego gruntu. W takich sytuacjach niezbędna staje się pomoc firmy, której specjalnością są między innymi wyburzenia obiektów przemysłowych. Mazowieckie ma w tej dziedzinie wypróbowane firmy, a do najczęściej polecanych przez zadowolonych klientów należy przedsiębiorstwo Wisiński. Mamy tutaj gwarancję niezawodności, profesjonalizmu i wywiązywania się z terminów ustalonych przed rozpoczęciem wszelkich robót ziemnych. Współpraca z tą firmą to zaczyn sukcesu.

Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5