Wypożyczalnie aut w Katowicach
brak zdjęcia

Będąc w podróży, czy to służbowej, czy też turystycznej, zdarza się, że potrzebujemy skorzystać z usług jakie oferuje wypożyczalnia samochodów. Katowice to miejsce, gdzie możesz teraz wypożyczyć auto od firmy YourCar. Nasza firma oferuje szeroki wybór aut oraz autobusów. Jesteśmy znani w naszej okolicy oraz polecani jako zaufana wypożyczalnia samochodów. Katowice to tylko jedno z miejsc, gdzie możesz odebrać od nas zamówione auto. Nasze punkty to także Kraków, Chorzów, Wrocław i wiele innych, których dokładne lokalizacje możesz znaleźć na naszej stronie internetowej. Nasze samochody to w pełni sprawny, zadbany sprzęt, o którego stan techniczny jesteśmy pewni. Zapraszamy do kontaktowania się z nami i wypożyczania aut w dogodnym dla Państwa terminie.

Wybór opon spośród liderów rynku
brak zdjęcia

Na bezpieczeństwie podczas jazdy samochodem nie warto oszczędzać, dlatego powinniśmy dokonywać przemyślanych wyborów, na przykład przy zakupie takich materiałów eksploatacyjnych, jak opony letnie bądź zimowe. Czołowe marki opon, wdrażają wiele udoskonaleń, wyraźnie wpływających na nasz ogólny komfort jazdy, nawet w ekstremalnych warunkach zimowych. Jedną z takich marek, jest niemiecki koncern Continental, regularnie pojawiający się, w prestiżowych i całkowicie niezależnych rankingach. Duża ilość autoryzowanych punktów sprzedażowych tej marki, pozwala na szybkie dołączenie do dużej grupy usatysfakcjonowanych użytkowników. Proponowane marki opon wśród liderów dystrybucji, muszą spełniać określone standardy, mierzone w postaci zachowania na suchej, mokrej czy oblodzonej nawierzchni. Wymieniony producent, wprowadza ponadto na rynek opony do naczep do ciągników siodłowych czy trwałe opony rolnicze.

Ładunki sypkie
brak zdjęcia

Trudno wyobrazić sobie obecnie funkcjonowanie firm produkcyjnych bez sprawnej spedycji i logistyki. Dla tych wszystkich przedsiębiorstw, które nie radzą sobie z organizacją tego rodzaju przedsięwzięć pomocą mogą być firmy oferujące profesjonalne usługi tego typu. Przykładem może być firma DPV Logistic, zajmuje się ona przewozem każdego produktu w takich warunkach, że nie stwarza on niebezpieczeństwa ani dla kierowcy, ani dla pozostałych członków ruchu drogowego. W wyposażeniu firmy znajdziemy różne pojazdy, także te, dzięki którym przewieziemy ładunki sypkie. Często sprawiają one trudności w organizacji. Wieloletnie doświadczenie, dobry sprzęt oraz wykwalifikowana kadra pracowników sprawi, że ładunki sypkie nie będą problemem dla firmy DPV Logistic.

Wynajem autobusów i busów na różne okazje
https://pkspolonus.pl/kontakt/wynajem-autokarow

Miejscowy przewoźnik oferuje wynajem autokarów. Do tej pory przewoźnik oferował tylko kursy po okolicznych miejscowościach. Od niedawna właściciel, postanowił poszerzyć swoją działalność o wynajem autobusów i mniejszych busów. Każda szkoła, korzystając z usług przewoźnika, dostanie rabat na dłuższe wycieczki szkolne. Autobusy są klimatyzowane i wygodne. Nowoczesne wnętrze wpływa na komfort jazdy. Wynajem autobusów z tej firmy, zaspokoi nawet wymagających klientów. Autobus można wynająć na przyjęcie weselne, wycieczki szkolne i szkolenia integracyjne. Ilość miejsc w autobusach to 54 i od 12 do 20 w mniejszych busach.

http://www.alkaro.com.pl/?transport-towarow-niebezpiecznych-warszaw
transport materiałów niebezpiecznych

Niewiele firm trudzi się w transporcie materiałów, które uznawane są przez prawo za niebezpieczne. Jest to ciężki proces, który wiąże się nie tylko z samym przejazdem z punktu A do punktu B, ale odpowiednich przygotowań, kwalifikacji kierowcy oraz oczywiście pojazdów specjalnie przygotowanych do tego typu transportu. Dlatego też transport materiałów niebezpiecznych nie jest wykonywany przez wszystkie firmy spedycyjne. Firma Alkaro jednak trudzi się tym już od wielu lat i robi to profesjonalnie, dokładnie, a przede wszystkim bezpiecznie. Posiada flotę pojazdów specjalnie do tego przystosowanych, więc nie ma mowy o problemach podczas trasy czy też przed lub po transporcie. Transport materiałów niebezpiecznych to główna wizytówka firmy Alkaro jednak transport materiałów niepodlegających pod niebezpieczne również jest w ofercie firmy. Każdy, więc znajdzie tutaj coś dla siebie. Firma od siebie daje bezpieczeństwo, doświadczenie, rzetelność oraz indywidualne podejście do każdego klienta czy też firmy!

Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7