http://www.autokarwynajem.pl/oferta.php
przejazdy autokarowe warszawa

Organizujesz wycieczkę i poszukujesz w internecie firmy, która oferuje przejazdy autokarowe? Warszawa i okoliczne miejscowości to główny rynek, z którego najczęściej zgłaszają się do nas klienci, ale nasza firma jest otwarta dla klientów z całego kraju. Oferujemy przejazdy autokarowe zarówno dla osób, które potrzebują wynająć nasz autobus wraz z profesjonalnym kierowcą na szkolną wycieczkę, wycieczkę prywatną czy wycieczkę firmową dla pracowników. Możemy przyjąć zlecenie zarówno jednorazowe, gdzie trzeba przewieźć gości na wesele i odebrać ich z powrotem, jak również możesz nas wynająć na stałe, gdzie będziemy dowozić twoich pracowników do zakładu pracy i odwozić z powrotem do domu. Oczywiście jeśli potrzebujesz autokaru z toaletą to również dysponujemy takimi autobusami, a nawet możemy dla Ciebie wynająć autokar z minibarkiem. Teraz już wiesz, jak działają nasze przejazdy autokarowe. Warszawa to miasto, w którym funkcjonujemy już ponad 10 lat.

http://www.jan-mar.pl/product_info.php?cPath=1_265&products_id=12104
romet trial city c1 2011r.

W sprzedaży jest obecnie bardzo duża ilość nowoczesnych jednośladów z silnikami o stosunkowo niewielkiej pojemności. Takie rozwiązania są szczególnie przydatne w wielkich miastach, gdzie przemieszczanie się po ulicach z wykorzystaniem samochodu jest znacząco utrudnione. Doskonałym wyjściem z sytuacji dla ludzi ceniących swój czas, jest nowoczesny skuter Romet Trial City C1 2011r., który charakteryzuje się naprawdę bardzo dobrymi parametrami technicznymi. Znakiem rozpoznawczym tego rodzaju pojazdów jest ich bezawaryjność. W sklepach, które zajmują się sprzedażą motocykli i skuterów nieustannie pojawiają się nowe rozwiązania technologiczne. Wśród maszyn, które wyglądają naprawdę bardzo atrakcyjnie, jest Romet Trial City C1 2011r. O takim pojeździe można również powiedzieć, że nie spala dużych ilości paliwa, co przekłada się na znaczne zaoszczędzenie gotówki w skali miesiące. Części do oferowanych maszyn na całe szczęście również nie są kosztowne.

Koła do wózków widłowych w sprzedaży w sklepie Torus
brak zdjęcia

Koła do wózków widłowych mogą być rożnego rodzaju. Niektóre koła (a ściślej opony) są pompowane tak, jak opony do normalnych samochodów. Inne są zaś wykonane z litej gumy, niewymagającej pompowania. Niezależnie od tego, które z tych opon są potrzebne, raczej nie znajdzie się ich w normalnym sklepie z oponami, który sprzedaje opony samochodowe. Tego rodzaju ogumienie dostarczają specjalistyczne sklepu mające w ofercie opony przemysłowe. Koła do wózków widłowych obu rodzajów znajdują się w ofercie sklepu Torus. Oferuje on wyposażenie dla całego parku maszynowego, jaki można spotkać w firmach lub na budowach.

Professional alternative for steel snow chains
brak zdjęcia

Winter is a very difficult season for drivers and their cars. The roads are covered with snow and ice, so the process of winter driving can be very dangerous. That is why so many people are deciding to invest in special winter chains for car. These chains have to be installed on tires and they improve grip, traction and shorten the braking distance. Unfortunately steel chains are very heavy and it is difficult to install them very fast. Fortunately the company called Autosock is a firm that has got a large offer of textile winter chains for car. These snow socks are not so heavy and the process of their installation is much easier than in case of traditional chains. They also improve the comfort and safety of driving in the winter and they are available in many sizes.

Profesjonalna kasacja starych samochodów
auto kasacja

Firma Holdmar specjalizuje się w kasacji starych samochodów, aut powypadkowych oraz zepsutych i niemożliwych do naprawy. Auto kasacja to dość skomplikowany proces, który wymaga zastosowania nowoczesnych narzędzi i wyszkolonego personelu. Auto kasacja rozpoczyna się od usunięcia z samochodu resztek płynów eksploatacyjnych, zwłaszcza oleju silnikowego, benzyny i oleju napędowego. Usuwa się także płyn z chłodnicy, serwo i innych podzespołów. Mechanicy demontują akumulator a potem wiele uwagi musza poświecić na demontaż tych części, które zawieraj a w sobie sprężony gaz, takich jak poduszki powietrzne, amortyzatory czy siłowniki. Następnie auto kasacja wymaga demontażu szyb, kół i elementów z wnętrza kabiny, które są zbudowane z wykorzystaniem tkanin i pianek. Potem pozostaje już tylko demontaż poszczególnych części, które są przykręcane śrubami. Sama karoseria i płyta podłogowa, których nie da się rozkręcić, są albo miażdżone prasą hydrauliczną, albo cięte przy pomocy pił. Auto kasacja sprawia, że materiały ze starego auta trafiają do ponownego wykorzystania w zakładach przemysłowych.

Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5