Professional alternative for steel snow chains
brak zdjęcia

Winter is a very difficult season for drivers and their cars. The roads are covered with snow and ice, so the process of winter driving can be very dangerous. That is why so many people are deciding to invest in special winter chains for car. These chains have to be installed on tires and they improve grip, traction and shorten the braking distance. Unfortunately steel chains are very heavy and it is difficult to install them very fast. Fortunately the company called Autosock is a firm that has got a large offer of textile winter chains for car. These snow socks are not so heavy and the process of their installation is much easier than in case of traditional chains. They also improve the comfort and safety of driving in the winter and they are available in many sizes.

Profesjonalna kasacja starych samochodów
auto kasacja

Firma Holdmar specjalizuje się w kasacji starych samochodów, aut powypadkowych oraz zepsutych i niemożliwych do naprawy. Auto kasacja to dość skomplikowany proces, który wymaga zastosowania nowoczesnych narzędzi i wyszkolonego personelu. Auto kasacja rozpoczyna się od usunięcia z samochodu resztek płynów eksploatacyjnych, zwłaszcza oleju silnikowego, benzyny i oleju napędowego. Usuwa się także płyn z chłodnicy, serwo i innych podzespołów. Mechanicy demontują akumulator a potem wiele uwagi musza poświecić na demontaż tych części, które zawieraj a w sobie sprężony gaz, takich jak poduszki powietrzne, amortyzatory czy siłowniki. Następnie auto kasacja wymaga demontażu szyb, kół i elementów z wnętrza kabiny, które są zbudowane z wykorzystaniem tkanin i pianek. Potem pozostaje już tylko demontaż poszczególnych części, które są przykręcane śrubami. Sama karoseria i płyta podłogowa, których nie da się rozkręcić, są albo miażdżone prasą hydrauliczną, albo cięte przy pomocy pił. Auto kasacja sprawia, że materiały ze starego auta trafiają do ponownego wykorzystania w zakładach przemysłowych.

Prywatny samolot to komfort podróży
brak zdjęcia

Coraz więcej osób, które w sprawach zawodowych muszą podróżować po terenie całego kraju oraz poza jego granicami wybiera prywatne samoloty. Nic dziwnego. To sposób na komfortową podróż w bezpiecznych warunkach i gwarancja, że zawsze dotrzemy na miejsce na czas. Ma to ogromne znaczenie w przypadku spotkań biznesowych. Jedną z firm, która oferuje prywatne samoloty w bardzo atrakcyjnych cenach jest Smart Jet. Szeroka flota nowoczesnych samolotów pozwoli Ci na wybranie tego, który najlepiej odpowiadać będzie Twoim potrzebom. Warto dodać, że samoloty te obsługują doświadczeni piloci co dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo lotu. Jeśli więc poszukujesz środka transportu, który jest w stanie spełnić wszystkie Twoje oczekiwania - to idealna oferta. Przekonaj się.

Instalacje gazowe - profesjonalny serwis
brak zdjęcia

Mimo że ceny paliw na początku roku osiągnęły najniższy poziom od lat, to wciąż warto zastanowić się nad montażem instalacji LPG. Dotyczy to zwłaszcza kierowców pokonujących dłuższe dystanse i jeżdżących samochodami o silnikach o sporej mocy czy pojemności. A gdzie w stolicy znaleźć warsztat montujący i serwisujący instalacje gazowe? Warszawa przy Powstańców Śląskich 80b działa już ponad trzydzieści lat warsztat Autozam i właśnie jego pracownikom warto oddać auto do naprawy czy serwisu. Także tutaj można zamontować i serwisować instalacje gazowe. Warszawa to konkurencyjny rynek i dlatego też tym bardziej należy polecić usługi warsztatu działającego od długiego czasu. Zaufanie budowane przez lata. Instalacje LPG to wciąż warte rozważenia rozwiązanie nawet jeśli cena benzyny już nie szokuje.

Niezależny serwis BMW w Warszawie
brak zdjęcia

Miłośnicy BMW, których także na Mazowszu i w stolicy nie brakuje, nie są skazani wyłącznie na korzystanie z drogich Autoryzowanych Stacji Obsługi, a to dzięki porządnym niezależnym warsztatom, takim jak Autoscan - serwis BMW Warszawa. Oddając skonstruowany przez bawarskich specjalistów od motoryzacji pojazd do tego serwisu, ma się gwarancję porządnie wykonanej usługi i korzystnych cen. Autoscan - autoryzowany serwis BMW Warszawa - co należy uznać jako coś więcej niż ciekawostkę, zajmuje się również samochodami wyprodukowanymi przez skandynawskiego konkurenta. Autoscan to także dobry adres dla właścicieli Volvo.

Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7